Úvod

LÉČBA RAKOVINY JAVOROVÝM SIRUPEM A ZAŽÍVACÍ SODOU


Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní Karolině, znamená skutečný průlom. Říká: „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinu v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let - a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“

Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu málo efektivních standardních chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu a takto vybavená glukoza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázána silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu a to je jejich zkáza.

Je třeba připomenout, že značný vliv na celý tělesný metabolizmus má už i soda rozpuštěná ve vodě. Po požití dojde k okamžitému posunu úrovně pH do zásadité oblasti. Sodu lze brát v průběhu celého dne v dávkách odpovídajících polovině čajové lžičky, ačkoli při dlouhodobém užívání jsou nižší dávky bezpečnější. Lidé trpící rakovinou by ovšem zpočátku měli brát časté silné dávky, aby rychle dosáhly výrazného posunu v úrovni pH, protože menší změny pH mohou naopak růst rakoviny dokonce povzbudit.

Selský rozum říká, že pokud trpím rakovinou, musím se vyhýbat cukru (glukóze). Léčba sodou a javorovým sirupem spočívá na poskytnutí přírodní chemoterapie způsobem, který efektivně zabíjí rakovinné buňky bez léčivy vyvolaných vedlejších účinků. Ve skutečnosti toto nebezpečí fakticky reguluje na nulu. Ačkoliv jde o velmi levnou léčbu, nedomnívejte se, že je neúčinná. Léčba sodou a javorovým sirupem je natolik významná, že by s ní měl být obeznámen každý pacient, který rakovinu má. Navíc ji lze dobře kombinovat s dalšími bezpečnými a efektivními přírodními léčbami.

Tento způsob léčení rakoviny je v principu podobný inzulínové ochranné terapii (ITP). Ta sestává z podávání dávek inzulinu, které urychlí nedostatek krevního cukru u pacienta na 50mg/dl. Když normální člověk požije cukr, úroveň inzulínu se zvýší, což zajistí, aby se cukr dostal do buněk. V rámci IPT je uměle vstřikován inzulin proto, aby se tělo zbavilo cukru. Když pak je cukr na nejnižší možné úrovni, podávají se menší dávky chemických drog, než obvykle. Při takto nízké hladině cukru jsou receptory údajně citlivější a příjmají medikaci rychle a ve větším množství.

Léčba sodou a javorovým sirupem funguje na úplně opačném principu. Dr. Tulilo Simonini vysvětluje, že rakovinové buňky přímo hltají cukr, v němž jim pošleme bikarbonát jako trojského koně. Buňky před rozdělením akumulují mimo jiné i cukr. Tento cukr ovšem růstu rakovinových buněk neposlouží, protože jedlá soda prudce zvýší jejich pH a to buňky zabije dříve, než se mají možnost rozdělit. Místo nepřirozené manipulace hladiny inzulinu za účelem násilného sražení krevního cukru a injekcí chemických toxinů, prostě jen smísíme cukr s jedlou sodou a pošleme rakovinovým buňkám, které tento dárek milují. Ale ne dlouho.

Léčba kombinací 100% javorového sirupu a jedlé sody byla poprvé zmíněna na stránkách Cancor Tutor. Když se obojí smísí a zahřeje, sirup a soda se spojí. Javorový sirup je pak stahován rakovinovými buňkami (potřebují 15x více glukózy, než normální buňky). Jedlá soda vnesená do buněk glukózou je ovšem vysoce alkalická a to způsobí rychlou změnu pH buněk a jejich následný úhyn.

Recept uvádí:

Smíchejte jeden díl sody se třemi díly (čistého 100%) javorového sirupu v malé misce nebo kastrůlku, nejlépe v ohřívané vodní lázni. Směs za stálého rychlého míchání 5 minut udržujte na 40, maximálně na 45 st.C. Berte jednu čajovou lžičku denně. Tuto dávku lze brát i 3x denně podle potřeby a okolností.

Pozor! Soda na pečení není totéž jako prášek na pečení, který obsahuje hliník! Po zahřátí a promíchání musíte získat konzistentní směs. Pokud na dně nádoby zůstane bílý prášek, neprodali vám čistý bikarbonát sodný, ale jakousi směs.

Na celé boží Zemi neexistuje nádor,který by se nedal vyhladit trochou jedlé sody a javorového sirupu. Toto přesné tvrzení pochází z úst kontroverzního lidového léčitele Jima Kelmuna. Tvrdí, že tento jednoduchý podomácku připravený prostředek může zastavit nebo zvrátit růst smrtícího nádoru. Jeho pacienti na to přísahají a říkají o něm, že je kouzelník. „Mne Dr. Jim vyléčil z rakoviny plic. Doktoři v nemocnici mi řekli, že jsem ztracen a zbývá mi méně než 6 měsíců. Ale tenhle léčitel mi dal svou směs a za pár měsíců bylo po rakovině. Nenašli ji už ani pod rentgenem.

Jim svou metodu léčby rakoviny objevil náhodou v polovině minulého století. V jeho rodině řádila rakovina prsu. Měl pět sester a čtyři na ni zemřely. Se zbývající začali pátrat v čem je rozdíl. Postupně došel k názoru, že musí jít o nějaký rozdíl v jídelníčku. Pak přišli na to, že ráda mlsá javorový sirup s trochou jedlé sody. Jim Kelmun tehdy poprvé namíchal směs, kterou pak postupně podal více než 200 pacientům, které poslali domů umřít s terminální fází rakoviny. Podle jeho tvrzení pak z těchto beznadějných případů 185 žilo ještě nejméně 15 let a téměř polovina se úplně uzdravila. V kombinaci s jinými bezpečnými a efektivními léčbami, jako transdermální magnéziovou terapií, jódem, vitamínem C, probioiky a věcmi, jako je časté opalování, čistá voda a směs zemin, lze očekávat, že poměr vyléčených bude ještě lepší.

Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, která obsahuje hliník. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu nebo produkt, na němž je výslovně uvedeno, že neobsahuje hliník a jiné chemikálie.

Soda bikarbona dopravena do rakovinové tkáně glukozou je mimořádně levný a nezadržitelně efektivní prostředek. Tato chemikálie působí na rakovinové buňky jako kyanid, protože vyvolá alkalickou šokovou vlnu, umožňující, aby se do buněk dostalo daleko více kyslíku, než mohou snést. Rakovinové buňky potřebují kyselé prostředí a nemohou přežít za přítomnosti vyšší hladiny kyslíku. Už dřívější studie prokázaly, že manipulace pH nádoru bikarbonátem zvyšuje účinek některých chemoterapií. Hydrouhličitan sodný může být při terapii podáván orálně, ve formě aerosolu, intravenozně nebo přímo k nádoru katétrem, říká italský onkolog Dr. Tullio Simonini. Takto podávaná bikarbona nemůže dosáhnout pozitivních účinků u všech nádorů. Nefunguje to například u závažných mozkových nebo kostních nádorů.

Javorový sirup zjevně umožňuje a zvyšuje průnik sody do všech částí těla, dokonce i tam, kam se ostatní prostředky dostanou jen obtížně nebo vůbec. Patří k nim centrální nervový systém (CNS) chráněný mozko-krevní bariérou, klouby, zapouzdřené nádory pravděpodobně i oči. K zvýšení prostupnosti buněčných membrán a zlepšené absorpci drog nádorovými buňkami se používá ITP. Javorový sirup dokáže totéž, ale navíc dostane sodu i za mozko-krevní a jakousi další biologickou bariéru v těle, protože cukr (glukozu) potřebují všechny tělesné buňky. IPT má umožnit podávání protirakovinových drog v menších dávkách, které tolik neohrožují normální buňky, zatímco v rakovinových buňkách vytvoří smrtelně toxické koncentrace. Jak IPT tak léčba sodou a javorovým sirupem zneužívají mechanizmu dravého růstu rakovinových buněk.

Jim neměl kontakt s Dr. Simoncinim a netušil, že Simoniny je jediný onkolog na světě, který by jeho kombinaci cukru a sody podpořil. Dr. Simoncini pacienty používající jeho léčebné metody vždy vedl k dramatickému zvýšení požívání cukru, ale nikdy ho nenapadlo smísit obě složky za tepla dohromady. Jeho léčba přitom závisí na intervencích, při nichž se za pomoci rentgenologa vkládají katetry zavádějící sodu co nejblíže zasažené oblasti, či na lékařích ochotných provádět nákladnou intravenózní léčbu. Objev Jima Kelmuna staví sodu na třetí příčku, hned za jód a chlorid hořečnatý.

Tuto příčku nakrátko okupoval konopný olej obsahující THC. Velká výhoda, kterou léčba javorovým sirupem a sodou proti konopnému oleji má, spočívá v tom, že jsou obě složky legální a snadno dostupné. Tyto látky s přidáním vhodných nutričních látek a enzymů nabízejí téměř jisté vítězství nad rakovinou. Budete-li používat tento recept, bude ze známých důvodů bezpečnější netvrdit, že léčíte rakovinu a dokážete vyléčit rakovinu. Raději tuto terapii prosazujte v rámci koncepce léčení infekčních aspektů rakoviny ve spojitosti s oslabeným imunitním systémem, například plísňových a kvasinkových kolonií a mykobakterií, které jsou příčinou TBC.

Dr. Simonini říká „V některých případech je agresivita plísní tak velká, že k utažení, sevření a rychlému usmrcení oběti bez ohledu na její zoufalé snahy, stačí pouhé tři buněčné prstence tvořené třemi jednotkami. Plísně, které jsou nejsilnějšími a nejorganizovanějšími známými mikroorganismi, se jeví jako mimořádně logičtí kandidáti šíření neoplazmy.

Terapie sodou bikarbonou je extrémně širokospektrální, neškodná, rychlá a efektivní. Mělo by se začít podáváním silných dávek a pokračovat bez přerušení nejméně 7-8 dní. Podle zkušenosti se začne hmota o velikosti 2-4 cm třetího až čtvrtého dne nepřetržitě smršťovat a čtvrtého či pátého dne už kolabuje, říka Dr. Simonini.

Pro využití jedlé sody existuje mnoho způsobů. Je to lék stejně univerzální jako jód a chlorid hořečnatý. Zvýšení pH napomáhá schopnosti imunitního systému hubit bakterie píše se v závěru studie v Royal Free Hospital a na School of Medicine v Londýně. Viry a bakterie vyskytující se při bronchitidě a nachlazení potřebují kyselé prostředí. K boji s infekcemi dýchacích cest a útlumem symptomů jako je rýma a bolesti v krku zcela jistě pomůže požívání zásadotvorné směsi sestávající ze sody bikarbony a bikarbonátu draslíku. Další recept obsahuje 1 čajové lžičky jablečného octa a 1 lžičky jedlé sody dva či vícekrát denně. Pomůže i citron či lunetka a jedlá soda. Možná že lidé v částech světa, kde není k dostání javorový sirup, by mohli použít med, ale to je patrně možnost,kterou je třeba ještě prozkoušet.
EFT
Zelené potraviny
Javorový sirup
Ibalgin
Odkazy
Ceník
O mně
Kde mě najdete
   
počítadlo.abz.cz